Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Ponuka voľných pracovných miest v okrese - inzercia

Ponuka voľných pracovných miest v okrese

PENZIÓN KÚRIA BECKOV ponúka prácu:

 

- umývanie riadu v kuchyni s nástupom ihneď. Trvylý pracovný pomer alebo dohoda. Nástupný

plat  3 €/hod. v čistom. 

V prípade Vášho záujmu volajte na tel. číslo: 0903 905 638

 


INDEX NOSLUŠ, Prešovská 38, 821 02 Bratislava, ponúka prácu:

 

- operátor/operátorka a skladník s VZV. Jedná sa o výrobu plasotvých výliskov pre automobilový priemysel.. I de o jednoduchú prácu na 3 zmeny, čisté prostredie, slušný plat a možnosť nadčasu.

V prípade Vášho záujmu volajte na tel. číslo: 0911 646 324.

 

- v automobilovom priemysle na trvalý pracovný pomer v Novom Meste nad Váhom. Jedná sa o prácu operátora výroby a lisu. Práca na 3 alebo 4 zmeny. Zaujímavé platobné podmienky. 

V prípade Vášho záujmu volajte na tel. číslo: 0917 810 573.

 

- na trvalý pracovný pomer v Novom Meste nad Váhom. Jedná sa o prácu na 2 zmeny. Jedná sa o  jednoduchú montáž komponentov záložných a napájacíh jednotiek. Práca je vhodná pre mužov.

V prípade Vášho záujmu volajte na tel. číslo: 0917 781 349

 

brigádu v Rakoľuboch. Jedná sa o prácu na 2 zmeny do skladov, je potrebné mať platný preukaz na VZV.  Práca vhodnejšia pre mužov.

V prípade Vášho záujmu volajte na tel. číslo: 0917 781 349

 

- na trvalý pracovný pomer v Novom Meste nad Váhom. Jedná sa o prácu na 3 až 4 zmeny, kde ide o jednoduchú kontrolu a ukladanie plastových tácok do krabíc. Práca je vhodná pre všetkých nad 18 rokov.

 V prípade Vášho záujmu volajte na tel. číslo: 0917 781 349

 

- na trvalý pracovný pomer v automobilovom priemysle v Novom Meste nad Váhom, na 3 - 4 zmeny.  Náplň práce: obsluha strojov a zariadení, montáž elektromotorov pre posilňovače riadenia do automobilov. Práca vhodná pre mužov aj ženy.

V prípade Vášho záujmu volajte na tel.číslo: 0917 965 341

 


 

Firma RAGAS TEAM ponúka voľné pracovné miesta na pozície - pomocná sila do kuchyne, pokladníčka do bufetu. 

V prípade Váško záujmu volajte na tel. číslo: 0948 617 151

 


 

 

 


 

Ospravedlnenie!

Ospravedlnenie  V priebehu mesiaca marec bolo fyzickým a právnickým osobám, ktorí majú zriadenú elektronickú schránku na portali slovensko.sk opätovne doručené rozhodnutie o vyrubení dane z nehnuteľnosti a poplatku za komunálne odpady za rok 2018. Doručenie bolo vykonané aj tým, ktorí majú svoje záväzky voči obci splnené. Chybou programu, ktorú

Výsledky komunálnych volieb 2018!!!

Zákaz pálenia odpadov!

  Zákaz pálenia odpadov! V záujme predchádzania vzniku priestupkov obec Kočovce upozorňuje občanov na zákaz pálenia odpadov. Spaľovanie lístia, konárov, zvyškov rastlín po zbere úrpody a ostatného odpadu zo záhrad a domácnosti, je zakázané a škodlivé. Tento zákaz upravujú tieto zákony: zákon č. 79/2015 Z.z. o odpadoch a o zmene a dop

Poskytovanie domácej opatrovateľskej služby

Obec Kočovce poskytuje domácu opatrovateľskú službu pre fyzické osoby, ktoré sú odkázané na pomoc inej fyzickej osoby, pri úkonoch sebaobsluhy alebo, alebo pri úkonoch starostlivosti o svoju domácnosť. Ak máte záujem o takúto opatrovateľskú službu u Vás v domácnosti informujte sa v zariadení opatrovateľskej služby alebo na t. č. 032/7798268.

U P O Z O R N E N I E !!!

U P O Z O R N E N I E !!!  Vážení občania, v poslednom období sa vyskytli viaceré prípady poškodenia pomníkov ( a aj odcudzenie pomníka ) na cintoríne v Kočovciach. Pomníky boli posunuté - uvoľnené, akoby pripravené  na odcudzenie. Obec Kočovce preto vyzýva občanov, ktorí si všimli pohyb neznámych podozrivých osôb na cintorínoch, prípadne

STAROSTA INFORMUJE!!!

Dianie v obci             Hospodárska budova v Kočovciach pod názvom „SÝPKA“ je hlavne staršej generácií dôverne známa ako objekt bývalých štátnych majetkov. Budova roky chátrala, ale teraz sa dostala do pozornosti verejnosti. Oprávnene. Nový vlastník ju chce rekonštruovať na ubytovňu. Všetci vieme, ako mnohé takéto ubytovne vyzerajú a aké sú ob

Veľkoobjemový kontrajner

Obec Kočovce oznamuje občanom, že každú prvú sobotu v mesiaci  v čase 14,00  hod. do 17,00 hod. bude sprístupnený zberný dvor za spoločenským domom, kde môžete priviezť nadrozmerný odpad do veľkoobjemových kontajnerov a  odpad zo záhrad  (pokosenú trávu, konáre z orezávania stromov – musia byť nasekané na max. 15 cm kusy).

SADZOBNÍK POPLATKOV V OBCI KOČOVCE platný od 30.06.2015

webygroup

Úvodná stránka